Dla kupujących

Dla nas ważny jest każdy Klient, a prowizja jest tylko wynagrodzeniem za rzetelnie wykonaną pracę.


Klient zainteresowany obejrzeniem i ewentualnym zakupem wybranej z naszej oferty nieruchomości, ponosi koszty naszego wynagrodzenia, chyba że oferta oznaczona jest jako 0% Prowizji lub Oferta Bezpośrednia.

KROK 1

Przed pierwszą prezentacją z Klientem podpisywana jest umowa pośrednictwa w zakupie nieruchomości określająca warunki współpracy.

KROK 2

Przed każdą prezentacją, Klient podpisuje potwierdzenie wskazania adresowego.

Podpisanie umowy pośrednictwa, potwierdzenia wskazania adresowego oraz oględziny oferowanych nieruchomości są bezpłatne i nie zobowiązują do ich zakupu.

KROK 3

Wybór nieruchomości .

W ramach usługi dla naszych Klientów uczestniczymy :

  • w oględzinach nieruchomości,

  • w pomocy w mediacjach oraz uzgodnieniach warunków transakcji pomiędzy stronami,

  • w pomocy w uzyskaniu kredytu bankowego,

  • przygotowujemy umowę przedwstępną w formie cywilno-prawnej lub zlecamy przygotowanie umowy przedwstępnej wskazanej przez Kupującego kancelarii notarialnej,

  • przy zawieraniu transakcji w kancelarii notarialnej,

  • w wydaniu ( przekazaniu ) nieruchomości.

Sprawdzamy dokładnie stan formalno-prawny każdej zgłoszonej do biura nieruchomości. Kupującemu udzielamy wszelkich znanych nam informacji dotyczących stanu prawnego i technicznego oferowanej nieruchomości. Dzięki współpracy z bankami pomagamy Klientom w pozyskaniu kredytu na zakup nieruchomości.

Koszty nabycia prawa własności do nieruchomości takie jak podatek od czynności cywilno-prawnych, opłaty notarialne i sądowe ponosi Kupujący. Opłaty te pobiera notariusz.

Czynności pośrednictwa wykonujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, standardami zawodowymi pośredników w obrocie nieruchomościami oraz kodeksem etyki zawodowej.