Zapraszamy do zapoznania się z ofertą świetnego trzypokojowego mieszkania o pow. 63 m2 z tarasem oraz dwoma miejscami postojowymi w Niekłonicach.
Mieszkanie położone jest na nowym osiedlu, wjazd na teren przez szlaban na pilota. Budynek z 2020 roku.
Nieruchomość w bardzo dobrym stanie technicznym, urządzone w stylu glamour w jasnej kolorystyce. Strefa dzienna składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym. Z salonu wyjście na zadaszony taras. Strefa prywatna to dwie sypialnie w tym jedna również z wyjściem na taras oraz spora łazienka z wygodnym prysznicem urządzona w pięknym stylu.
Miesięczne koszty utrzymania na poziomie 600 zł + prąd według zużycia. W cenie nieruchomości zabudowy stałe m.in zabudowa kuchenna i AGD. Pozostałe wyposażenie do uzgodnienia.
Doskonałe połączenie z Koszalinem, do centrum Koszalina (Urząd Miejski), 4 km.
Cena do rozmów